Zmiana terminu szkolenia z zręczności powożenia zaprzęgami konnymi !

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie uprzejmie informuje, że z przyczyn organizacyjnych szkolenie z zręczności powożenia zaprzęgami konnymi zostaje przeniesione z dnia 5-7 kwietnia na dzień 26-28 kwietnia. zgłoszenia przyjmowane są do 19.04. Osoby już zgłoszone prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie późniejszym.

Czytaj dalej

320 odsłon

Kurs konwojenta 07.05.2019r. – propozycje

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą kursu dla kierowców i konwojentów transportujących zwierzęta wymagane przepisami Ustawy o ochronie zwierząt i Rozporządzenia Ustawy (WE) Nr. 1/2005 z dn. 22 grudnia 2004r. w sprawie ochrony zwierząt podczas transportu i związanych z tym działań. Kurs odbędzie się w dniu 07.05.2019r. na terenie Fundacji Klikowska Ostoja Polskich Koni Klikowa, ul. Klikowska 304. 

Szczegóły w załączniku.

Serdecznie zapraszamy.

Oferta-szkoleniowa-MZHK

265 odsłon

Zasadnicza polowa próba wierzchowa i zaprzęgowa koni rasy huculskiej Klikowa 12.04.2019 – wynki

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do zapoznania się z wynikami z zasadniczej polowej próby wierzchowej i zaprzęgowej koni rasy huculskiej, które odbyły się w Klikowej w dniu… Czytaj dalej

100 odsłon

Katalog ogierów huculskich

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem ogierów rasy huculskiej, zgłoszonych na wiosenną kwalifikację do wpisu do księgi stadnej. Kwalifikacja odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2019 r. (czwartek) w Tarnowie (ośrodek Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, ul. Klikowska 304). Ocena ogierów… Czytaj dalej

93 odsłon

Lista koni zgłoszonych na zasadnicza próbę dzielności koni rasy huculskiej – 12.04.2019

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia listę koni zgłoszonych na zasadniczą próbę dzielności koni rasy huculskiej, która odbędzie się 12 kwietnia 2019 r. w Klikowej.

LISTA WYSTAWCOW

Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej

Wszystkich hodowców, właścicieli oraz miłośników koni huculskich zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym terminarzem imprez oraz regulaminem Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej. Impreza odbędzie się na terenie SKH Gładyszów w dniach 13 – 15 września 2019 r.

51 odsłon

Nabór klaczy ras szlachetnych do ZT

Informujemy, że kwalifikacja klaczy ras szlachetnych do stacjonarnego treningu wierzchowego w Zakładzie Treningowym w Doruchowie odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek). Planowane rozpoczęcie kwalifikacji o godz. 11:00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

28 odsłon

Praktyka żywienia koni – podsumowanie zasad ogólnych

Właściwa dieta pokrywająca aktualne potrzeby pokarmowe, odpowiednio skomponowane i urozmaicone dawki pokarmowe, zawsze przewaga pasz objętościowych nad treściwymi, stały dostęp do świeżej wody, regularne pory karmienia i jak najwyższa jakość pasz – to jedne z ważniejszych… Czytaj dalej

34 odsłon