• III Kwalifikacje do VI Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej 02.06.2024 Klikowa – propozycje
  Szkolenie z Powożenia zaprzęgami konnymi z Romanem Kuszem
  Oferta odzieży z haftem MZHK w Krakowie
  Majówka w Regietowie (25-26 maj 2024r.)
  Międzynarodowy Czempionat HIF
  Terminarz przeglądów wiosennych 2024
  Szkolenie - konwojent zwierząt
  XI Podhalańska Wystawa Zwierząt Hodowlanych – 13-14 Lipiec 2023 r.

Pismo od dr inż. Zenona Podstawskiego

Szanowni Państwo

W dniu 06.04.2024 roku, przestałem pełnić funkcję Prezesa Zarządu Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie, podczas Walnego Zjazdu Sprawozdawczo Wyborczego naszego Związku Prezesem Zarządu został wybrany kolega Grzegorz Kural, hodowca koni zimnokrwistych, członek Zarządu MZHK kadencji 2020 – 2024, uczestnik wielu wystaw hodowlanych i konkursów, podczas których aktywnie promował konie w typie sztumskim, proszę o Jego ciepłe przyjęcie.

W tym miejscu chcę podziękować Kolegom z Zarządu MZHK, z którymi przez ostatnie 12 lat wspólnie kreowaliśmy politykę hodowlaną, kadrową i organizacyjną Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie. Dziękuję Kolegom z Zarządu Polskiego Związku Hodowców Koni, za życzliwe przyjęcie mnie do Waszego grona 12 lat temu, wspólne dyskusje i podejmowane decyzje podczas rozwiązywania trudnych tematów. Dziękuję Dyrektor Biura MZHK, Pani Teresie Pracuch, oraz wszystkim Pracownikom, z którymi miałem przyjemność współpracować przez te minione lata, dziękuję za Waszą rzetelną pracę i zaangażowanie na rzecz naszego Związku i Hodowców koni. Dziękuję Dyrektorom oraz wszystkim Pracownikom Biura Polskiego Związku Hodowców Koni, jak i Dyrektorom/Kierownikom i Pracownikom Biur OZHK i WZKH, za Wasz profesjonalizm i życzliwość, których wielokrotnie doświadczyłem.  

Dziękuję Hodowcom, Właścicielom koni, Zawodnikom – uczestnikom pokazów, z którymi miałem przyjemność spotykać się podczas wydarzeń hodowlanych organizowanych w Małopolskim Związku Hodowców Koni w Krakowie i innych Okręgowych i Wojewódzkich Związkach Hodowców Koni, za wspólne rozmowy, wyrozumiałość i pozyskaną wiedzę.

Na koniec, życzę Wszystkim Państwu wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Do zobaczenia na wystawach i czempionatach.

Z wyrazami szacunku

Zenon Podstawski

 

Dodaj do zakładek Link. 91 odsłon