• Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Ustawa o identyfikacji – FAQ i informacje
  KOMUNIKAT – Programy Ochrony
  Pożar w Stadninie „Huculski Raj” w Warszawie na Białołęce
  Ustawa dotycząca identyfikacji i rejestracji zwierząt
  UWAGA! Od 6 stycznia 2023 r. WYMAGANY numer EWIDENCJI PRODUCENTÓW i zgłoszenie SIEDZIBY STADA
  Katalog ogierów
  Klikowska Parada Konna 2022 – relacja filmowa
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do obejrzenia filmu z Klikowskiej Parady Konnej, w ramach której został przeprowadzony XIII Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej oraz X Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty w dniu 11 września 2022r. w Tarnowie – Klikowej
  XI Pokaz Ogierów Hodowlanych - Klikowa

PPO wierzchowa – szczegółowy harmonogram i katalog

Już za parę dni rozpocznie się dwudniowa polowa próba wierzchowa dla ogierów ras szlachetnych. Jest to wielkie wydarzenie dla hodowców i właścicieli ogierów, gdyż konie, które zostaną poddane ocenie zawalczą o uzyskanie licencji dożywotniej. Ogiery zostały podzielone na 3 grupy (ujeżdżeniowe, skokowe i tzw. zaawansowane w krew z predyspozycjami do WKKW). Przewidziana została także ocena ogierów po próbach alternatywnych (MPMK i sport).

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników koni ras szlachetnych do ośrodka Becker-Sport (Kaleń-Towarzystwo). Dla niemogących przybyć osobiście dostępna będzie relacja online z II dnia próby (2 grudnia) na platformie Świat Koni i ClipMyHorse.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem.

Dodaj do zakładek Link. 29 odsłon