• Szkolenie z zakresu pielęgnacji kopyt koni
  Szkolenie z lonżowania i przygotowanie młodego konia do wystaw, prób dzielności, pokazów
  Szkolenie zaprzęgowe
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Szanowni Państwo, Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz zwraca się z uprzejmą prośbą o dalsze wsparcie działań w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia.
  Zamiana ogiera Ametyst
  Poszukiwany ogier śląski !
  Bal Koniarzy 2022

Procedura przystąpienia do realizacji POZG

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą przystąpienia do realizacji Programu Ochrony Zasobów Genetycznych koni ras: małopolskiej, wielkopolskie, śląskiej, huculskiej, konik polski oraz polski koń zimnokrwisty (typ sztumski, typ sokólski) w sezonie 2022 r.

Zmianą w porównaniu do ubiegłorocznej procedury jest ograniczenie liczby kserokopii stron paszportu jedynie do opisu słownego oraz graficznego klaczy, podanej w jednym z wykazów składanych do Instytutu Zootechniki PIB (Wykaz klaczy zakwalifikowanych do uczestnictwa w Programie oraz Wykaz klaczy proponowanych (rezerwowych)). Listy ogierów w typie sztumskim oraz w typie sokólskim, wskazanych do krycia w stadach zachowawczych, aktualizowane będą dwa razy w ciągu roku: 31 marca (po wiosennych aukcjach ogierów) i 15 grudnia (po jesiennych aukcjach ogierów).

Dodaj do zakładek Link. 38 odsłon