• Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
    Szanowni Państwo, Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz zwraca się z uprzejmą prośbą o dalsze wsparcie działań w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia.
    Terminarz przeglądów jesiennych
    Katalog Ogierów 2021
    Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.

Jesienna kwalifikacja ogierów huculskich 2021 – wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami jesiennej kwalifikacji młodych ogierów rasy huculskiej do wpisu do księgi stadnej która odbyła się w dniu 21 października 2021 r. w Tarnowie na terenie ośrodka Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”.

Spośród zgłoszonych do katalogu i zaprezentowanych 11 ogierów, uznanie w oczach Komisji Oceny oraz prawo do wpisu do księgi stadnej uzyskało 8 sztuk: po dwa z rodów Goral, Hroby, Pietrosu oraz po jednym z rodów Gurgul i Polan. Najwyższą ocenę 82 pkt bonitacyjnych uzyskał 4-letni gniady GRANAD HROBY (Odi – Galia po Person) hodowli i własności Arkadiusza Twarowskiego z miejscowości Sajzy (woj. warmińsko-mazurskie).

Serdecznie gratulujemy właścicielom zakwalifikowanych ogierów!!

Dodaj do zakładek Link. 60 odsłon