• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  ,,Szlakiem Konia Huculskiego"
  XX Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Huculskiej ,,Szlakiem Konia Huculskiego” oraz Amatorski konkurs w powożeniu zaprzęgami konnymi – propozycje
  "Święto Konia Małopolskiego" - propozycje 2021

VIII Mistrzostwa Małopolski w Powożeniu zaprzęgami konnymi – listy startowe

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie uprzejmie informuje, że zostały zamknięte zgłoszenia oraz możliwość zmian w zapisach do konkursów (nie dotyczy zmiany luzaka czy konia) na VIII Mistrzostwa Małopolski w powożeniu zaprzęgami konnymi oraz Amatorski konkurs zręczności powożenia.

Publikujemy listy startowe do próby ujeżdżenia VIII Mistrzostw Małopolski w powożeniu zaprzęgami konnymi oraz listę zgłoszeń do Amatorskiego konkursu zręczności powożenia (lista startowa będzie podana na miejscu po dokonaniu pomiarów rozstawu osi powozów).

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia nnw i badań lekarskich przez powożącego i luzaka oraz aktualnych szczepień wszystkich startujących koni (minimum 2 szczepienia bazowe).

lista startowa ujeżdżenie 6.06

lista maraton+zręczność 6.06

 

Dodaj do zakładek Link. 398 odsłon