• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  ,,Szlakiem Konia Huculskiego"
  XX Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Huculskiej ,,Szlakiem Konia Huculskiego” oraz Amatorski konkurs w powożeniu zaprzęgami konnymi – propozycje
  "Święto Konia Małopolskiego" - propozycje 2021

Zaprzęgowa próba klaczy w ZT Klikowa – wyniki

W dniach 14-15 maja 2021 r. odbyła się zaprzęgowa próba dzielności klaczy ras szlachetnych, kończąca 60-dniowy trening stacjonarny w Zakładzie Treningowym w Klikowej. W stawce 18 klaczy najlepszy wynik osiągnęła klacz DAGLEZJA rasy śląskiej (Ametyst – Dalia / Rywal), hodowli i własności Tadeusza Andysa z Wschowej (woj. lubuskie).
Drugie miejsce uzyskała LEGENDA śl. (Lego – Lalka / Liban) hod. i wł. Beaty Kolasy, zaś trzecie FANTAZJA RK śl. (La Paz – Fantazja / Bohun) hod. i wł. Grażyny Kraciuk. Obie klacze reprezentowały Lubelszczyznę.
Właścicielom zwycięskich klaczy serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami próby.

Dodaj do zakładek Link. 84 odsłon