• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  ,,Szlakiem Konia Huculskiego"
  XX Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Huculskiej ,,Szlakiem Konia Huculskiego” oraz Amatorski konkurs w powożeniu zaprzęgami konnymi – propozycje
  "Święto Konia Małopolskiego" - propozycje 2021

Próba dzielności klaczy w ZT Klikowa

Informujemy, że próba dzielności klaczy ras szlachetnych, kończąca 60-dniowy stacjonarny trening zaprzęgowy w Zakładzie Treningowym Klikowa, odbędzie się zgodnie z planem w dniach 14-15 maja 2021 r. Rozpoczęcie oceny klaczy w dniu 14 maja (piątek) planowane jest na godz. 11:00. Zapraszamy do zapoznania się z listą klaczy będących w treningu.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wszystkim uczestnikom imprezy, prosimy o bezwzględne przestrzeganie zaleceń związanych z pandemią COVID-19 w trakcie trwania imprezy.

Dodaj do zakładek Link. 70 odsłon