• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  ,,Szlakiem Konia Huculskiego"
  XX Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni Rasy Huculskiej ,,Szlakiem Konia Huculskiego” oraz Amatorski konkurs w powożeniu zaprzęgami konnymi – propozycje
  "Święto Konia Małopolskiego" - propozycje 2021

Wniosek do dopłat ONW i dla gospodarstw ekologicznych

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie uprzejmie informuje, że zgodnie z informacjami zawartymi na stronie https://www.arimr.gov.pl/, w roku 2021 Wniosek do dopłat ONW i dla gospodarstw ekologicznych wraz z wymaganymi załącznikami (dokumentami) składa się w terminie do dnia 19 października (Termin składania wniosku | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (arimr.gov.pl)).
 
Aby uzyskać zaświadczenie o zarejestrowanych koniach w Centralnej Bazie Danych Koniowatych, które jest wymagane jako załącznik, należy złożyć odpowiedni wniosek o zaświadczenie:
 
Wnioski można składać drogą mailową, na adres: mzhk_krakow@wp.pl oraz pocztą tradycyjną. Uprzejmie prosimy o dołączenie potwierdzenia wysłania przelewu 5,90 zł. za wysyłkę-.
 
Opłatę należy uiścić na nr. konta:
Nr. konta: BOŚ we Krakowie: 91 1540 1115 2111 6011 8154 0001 z dopiskiem „ imię i nazwisko właściciela koni – zaświadczenie ONW/EKOLOGIA”
Dyrektor
MZHK w Krakowie
mgr inż Teresa Pracuch

 

 
Dodaj do zakładek Link. 171 odsłon