• III Kwalifikacje do VI Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej 02.06.2024 Klikowa – propozycje
  Szkolenie z Powożenia zaprzęgami konnymi z Romanem Kuszem
  Oferta odzieży z haftem MZHK w Krakowie
  Majówka w Regietowie (25-26 maj 2024r.)
  Międzynarodowy Czempionat HIF
  Terminarz przeglądów wiosennych 2024
  Szkolenie - konwojent zwierząt
  XI Podhalańska Wystawa Zwierząt Hodowlanych – 13-14 Lipiec 2023 r.

Konkurs fotograficzny – Dzieci i konie – Służewiec 2014

Po raz kolejny Polski Związek Hodowców Koni wespół z Totalizatorem Sportowym Oddział Wyścigi Konne Warszawa Służewiec zaprasza sympatyków hipologii do wzięcia udziału w przygotowywanej na otwarcie sezonu wyścigowego wystawie prac fotograficznych.

<--break->

Tegoroczny temat to „Dzieci i konie”. Zdjęcia powinny przedstawiać najmłodszych sympatyków koni, DZIECI w kontakcie z końmi; motywy dowolne, od artystycznych, pejzażowych, turystycznych, rekreacyjnych, rodzinnych po sportowe i inne; pragniemy pokazać jak konie uczą, wychowują i bawią nasze dzieci. Wybrane fotografie na cały sezon zawisną w dużym formacie w Alei Wyścigowej na służewieckim Torze Wyścigów Konnych. Zdjęcia te wraz z opisami znajdą się na banerach o wymiarach 240 cm szerokości i 180 cm wysokości (uwaga, przyjmujemy zdjęcia wyłącznie w poziomie, kadr zostanie zbliżony do proporcji 2:3). Autorzy prac, których fotografie zostaną wytypowane do ekspozycji, otrzymają w podziękowaniu roczną prenumeratę kwartalnika Hodowca i Jeździec, który objął wystawę patronatem medialnym.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie maksymalnie trzech fotografii o wysokiej rozdzielczości (300 dpi) wraz z imieniem i nazwiskiem autora, danymi teleadresowymi oraz krótkim opisem zdjęcia.

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 10 lutego br. pod adresem kusmierczak@pzhk.pl

Nadesłanie zdjęć jest jednocześnie deklaracją, że osoba zgłaszająca:

1.    jest autorem załączonych zdjęć,

2.    posiada zgodę osób rozpoznawalnych na zdjęciach na ich publikowanie,

3.    wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883),

4.    wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Polski Związek Hodowców Koni nadesłanych zdjęć, w dowolnym czasie i formie, dla celów promocji przemysłu konnego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie prac fotograficznych pt. „Dzieci i konie” i potwierdzenia tym samym, że dzieci i konie generują wiele pięknych emocji, są naszym powodem do zainteresowania, inspiracji, szczęścia i dumy!

Dodaj do zakładek Link. 449 odsłon