• Szkolenie z zakresu pielęgnacji kopyt koni
  Szkolenie z lonżowania i przygotowanie młodego konia do wystaw, prób dzielności, pokazów
  Szkolenie zaprzęgowe
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Szanowni Państwo, Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz zwraca się z uprzejmą prośbą o dalsze wsparcie działań w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia.
  Zamiana ogiera Ametyst
  Poszukiwany ogier śląski !
  Bal Koniarzy 2022

ZMIANA TERMINU PRESELEKCJI DLA OGIERÓW SZLACHETNYCH

        Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie wraz ze Śląsko-Opolskim Związkiem Hodowców Koni w Katowicach uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminu preselekcji dla ogierów szlachetnych kwalifikowanych do ZT Bogusławie oraz ZT Książ (próba zaprzęgowa – m, wlkp, sp i impor.) odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2013r. (wtorek) o godz.11-tej (zamiast 17.04.2013r.) w Stadninie Koni Udórz. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń ogierów do biura Związku drogą mailową na adres: biuro@ozhk-katowice, faxem lub pocztą do dnia 19 kwietnia 2013 r. (piątek).

        Przed oficjalną kwalifikacją do ZT ogiery muszą zostać ocenione i zbonitowane na terenie właściwego OZHK/WZHK przez powołaną w tym celu Komisję (kwalifikacja wstępna- preselekcja).

PZHK nie będzie przyjmował zgłoszeń ogierów do ZT bezpośrednio od właścicieli.

        Szczegółowe zasady kwalifikacji ogierów zostaną podane na stronie pzhk: www.pzhk.pl. Prosimy o dokładne zapoznanie się z ich treścią.

Dodaj do zakładek Link. 1 223 odsłon