wiadomość

Zasadnicza próba dzielności koni rasy huculskiej - Regietów 09.10.2018 r.

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdeczni zaprasza do zapoznania się z regulaminem i ogólnymi warunkami Zasadniczej Próby Dzielności Koni Rasy Huculskiej, która odbędzie się 9 października 2018r. na terenie Kombinatu Rolnego Kietrz Sp. z o. o w Stadninie Koni Huculskich „GŁADYSZÓW” w Regietowie.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Czytany 59 razy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia wyniki z X Wojewódzkiego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Śląskiej oraz VII Wojewódzkiego Czempionatu Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty pn Klikowska Parada Konna, Droga Do Niepodległości Oczami Kawalerii.


Projekt zrealizowano przy wsparciu województwa malopolskiego.

Czytany 396 razy

Ostateczna lista koni - Klikowska Parada Konna 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia Ostateczną liste koni zgłoszonych na X Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej oraz VII Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty w ramach Klikowskje Parady Konnej - Droga Do Niepodległości Oczami Kawalerii

Czytany 371 razy

X Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi - Relacja Filmowa 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza na relacje z X-tego Galicyjskiego Konkursu Powożenia Zaprzęgami Konnymi, który odbył się29 lipca 2018r w Ujanowicach.

Czytany 151 razy

Klikowska Parada Konna 2018 - spot reklamowy

Małopolsi Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza w dniach 8-9 września do Klikowej na X Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej oraz VII Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty

 

 

Czytany 190 razy

TERMINARZ JESIENNY 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia terminarz przeglądów jesiennych 2018.

Czytany 263 razy

Oferta Pracy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. hodowli koni.

Czytany 497 razy

Wystawa Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych oraz Komisyjna Kwalifikacja Klaczy

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie uprzejmie informuje, że Wystawa Sprzedaż Ogierów Ras Zimnokrwistych oraz Komisyjna kwalifikacja klaczy do programu ochrony zasobów genetycznych

Czytany 200 razy

Klikowska Parada Konna - Propozycje

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do zapoznania się z propozycjami na X Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej oraz VII Wojewódzki Czempionat Hodowlany koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty, które odbędą się w dniach 8-9 września 2018r w ramach Klikowskiej Parady Konnej.

Czytany 760 razy

Święto Konia Małopolskiego - relacja filmowa 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza na relację filmową ze Święta Konia Małopolskiego - XII Regionalnego Czempionatu Hodowlanego Koni Rasy Małopolskiej, Koń Małopolski na przestrzeni 100-lat i jego rola w odzyskaniu niepodległości.

PROJEKT ZREALIZOWANO PRZY WSPARCIU FINANSOWYM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO.

Czytany 357 razy
Subskrybuj RSS - wiadomość