• Terminarz przeglądów wiosennych 2022
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia terminarz przeglądów wiosennych 2022.
  Święto Konia Małopolskiego - Propozycje
  Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej- Klikowa, 2 lipca 2022
  Katalog ogierów 2022 już w sprzedaży!
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Szanowni Państwo, Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz zwraca się z uprzejmą prośbą o dalsze wsparcie działań w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia.

Komunikat w sprawie przywozu koniowatych z Ukrainy

Szanowni Państwo

W związku ze stanem wojny na terenie Ukrainy i ewakuacją ludności wraz ze zwierzętami, w tym końmi, na teren Rzeczypospolitej Polskiej oraz innych krajów UE, przypominamy, że obowiązujące wymagania dotyczące przywozu zwierząt i granicznej kontroli weterynaryjnej znajdą Państwo na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego.

Główny Inspektorat Weterynarii pracuje nad uproszczeniem przepisów, tak aby zwierzęta mogły być wwożone na teren państwa polskiego bez zbędnej zwłoki i przy skróconych procedurach kontroli granicznej, niezbędnej do zachowania bezpieczeństwa epizootycznego. Po oficjalnym opublikowaniu rozporządzenia w ww. sprawie poinformujemy Państwa.

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Polskiego Związku Hodowców Koni, gdzie udostępniamy wiele cennych informacji i kontaktów dla osób potrzebujących oraz oferujących pomoc.

Dodaj do zakładek Link. 235 odsłon