• Klikowska Parada Konna 2022 – relacja filmowa
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do obejrzenia filmu z Klikowskiej Parady Konnej, w ramach której został przeprowadzony XIII Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej oraz X Wojewódzki Czempionat Hodowlany Koni Rasy Polski Koń Zimnokrwisty w dniu 11 września 2022r. w Tarnowie – Klikowej
  Ustawa dotycząca identyfikacji i rejestracji zwierząt
  Zaproszenie – Msza Święta w intencji wszystkich miłośników koni – Ludźmierz 11.12.2022
  Terminarz przeglądów jesiennych 2022
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Katalog ogierów

Komunikat w sprawie przywozu koniowatych z Ukrainy

Szanowni Państwo

W związku ze stanem wojny na terenie Ukrainy i ewakuacją ludności wraz ze zwierzętami, w tym końmi, na teren Rzeczypospolitej Polskiej oraz innych krajów UE, przypominamy, że obowiązujące wymagania dotyczące przywozu zwierząt i granicznej kontroli weterynaryjnej znajdą Państwo na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego.

Główny Inspektorat Weterynarii pracuje nad uproszczeniem przepisów, tak aby zwierzęta mogły być wwożone na teren państwa polskiego bez zbędnej zwłoki i przy skróconych procedurach kontroli granicznej, niezbędnej do zachowania bezpieczeństwa epizootycznego. Po oficjalnym opublikowaniu rozporządzenia w ww. sprawie poinformujemy Państwa.

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Polskiego Związku Hodowców Koni, gdzie udostępniamy wiele cennych informacji i kontaktów dla osób potrzebujących oraz oferujących pomoc.

Dodaj do zakładek Link. 314 odsłon