• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

Oferta Kursu Hipoterapii Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu organizatora Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego oddział Małopolska, serdecznie zaprasza na kurs hipoterapii, który zaplanowany jest na październik 2020r. na terenie Fundacji Małopolskie Centrum Hipoterapii ,,Zagroda Możliwości” w Rzeszotarach koło Krakowa. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu która znajduje się w załączniku.

oferta kursu

Dodaj do zakładek Link. 132 odsłon