• Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
    Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
    PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
    Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
    Zasadnicza Próba Dzielności koni rasy huculskiej 23.04.2021 – Propozycje

Skokowe MŚMK 2020 odwołane

Z przykrością informujemy, że tegoroczne, skokowe Mistrzostwa Świata Młodych Koni mające się odbyć w dniach 16-20 września zostały odwołane. Decyzja podjęta przez Belgian Security Council w dniu 27 lipca związana jest z pogarszającą się sytuacją pandemiczną choroby Covid-16 w Belgii.

Przewodniczący Skokowej Komisji FEI – Stephen Ellenbruch tak podsumował tę sytuację: „rezygnacja z FEI WBFSH skokowych MŚMK jest decyzją, która rozczaruje wszystkich zaangażowanych w to wydarzenie. Nie było łatwo ją podjąć. Ale zdrowie naszych zawodników, osób oficjalnych, hodowców, właścicieli w tych czasach pandemii jest najważniejsze”. Kontynuując swoją wypowiedź Stephen Ellenbruch potwierdza, że w kolejnych latach FEI nie wycofa się z organizacji tych zawodów w Lanaken, pod warunkiem, że będzie to czas bezpieczniejszy niż jest obecnie.

Dodaj do zakładek Link. 19 odsłon