• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

Majówka w Regietowie, Szlakiem Konia Huculskiego oraz Święto Konia Małopolskiego – odwołane !

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie z przykrością informuje, że  w związku z pandemią koronawirusa zostają odwołane następujące imprezy hodowlane:

 1. ,,Majówka w Regietowie” zaplanowana na dni 23-24 maja
 2. ,, Szlakiem Konia Huculskiego” XX Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Hodowlany Koni Rasy Huculskiej zaplanowany na dni 20-21 czerwca
 3. ,,Święto Konia Małopolskiego” XIV Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej zaplanowany na dni 20-21 czerwca

Jednocześnie informujemy, że w zależności od rozwoju pandemii mogą zostać odwołane kolejne imprezy.

Dodaj do zakładek Link. 657 odsłon