• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  Terminarz przeglądów wiosennych 2021
  Klikowska Parada Konna - propozycje
  Zasadnicza Próba Dzielności Koni Rasy Huculskiej - propozycje 2021

UWAGA! Praca biura MZHK w sytuacji zagrożenia epidemią koronawirusa

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT!

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią choroby Covid-19 i rosnącym ryzykiem zakażenia się wirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa i Pracowników, Biuro Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie od poniedziałku: 16.03.2020 roku, do odwołania, zmienia organizację pracy!

Hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą tylko
w poniedziałek, w godzinach od 8.00 do 14.00
, w pozostałe dni Biuro tymczasowo zawiesza się bezpośrednią obsługę zainteresowanych osób w Biurze Małopolskiego Związku Hodowców Koni w Krakowie.

 

PRACOWNICY pełnią dyżur telefoniczny i e-mailowy.

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze MZHK, proszę przekazywać drogą elektroniczną:

Paweł Pasiut:   pasiut_ozhk@wp.pl

Maria Żarnovska:  zarnovska_mzhk@wp.pl

Monika Krawczyk:  krawczyk_mzhk@wp.pl

Teresa Pracuch:  mzhk_krakow@wp.pl,

 

lub telefoniczną na nr: 12/657-02-25,

Każdego dnia w Biurze będzie dyżurował jeden pracownik Związku, dlatego nie wszystkie formalności będzie można rozwiązać „od zaraz”, proszę Państwa o wyrozumiałość.

 Ponadto:

 • Pozostali Pracownicy Związku będą wykonywać swoje obowiązki systemie pracy zdalnej (z wyjątkiem osoby dyżurującej w Biurze).
 • Zmiany właściciela, rejestracji źrebiąt oraz inne dokumenty proszę przesyłać pocztą. 

Uprasza się wszystkich o zachowanie szczególnych środków ostrożności w tym: podczas obsługi przez pracownika biura w biurze MZHK,

w pomieszczeniu może znajdować się tylko jedna obsługiwana osoba. Pozostałe osoby proszę o oczekiwanie na swoją kolej w innym pomieszczeniu.

 

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, Osoby z objawami infekcji proszę, by zrezygnowały z załatwiania formalności w biurze!

Wykażmy się odpowiedzialnością! To od nas wszystkich zależy jak długo i szybko będzie rozprzestrzeniać się ta choroba

Prezes Zarządu

dr inż. Zenon Podstawski

          Małopolskiego Związku Hodowców Koni

Dodaj do zakładek Link. 1 322 odsłon