• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

Próba Dzielności Koni Rasy Huculskiej – propozycje

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w związku z licznymi telefonami od hodowców dotyczących próby dzielności koni rasy huculskiej postanowił zorganizować dodatkową wierzchową próbę dzielności koni tej rasy w Tarnowie – Klikowej, w dniu 12 września 2018r.

            Warunkiem zorganizowania i przeprowadzenia próby jest zgłoszenie i udział w zawodach minimum 20 koni /klaczy i ogierów/ w tym w zasadniczej próbie dzielności wierzchowej (ścieżka huculska) 15 koni lub zasadniczej próbie dzielności zaprzęgowej min. 5 szt. koni

Prosimy wszystkich zainteresowanych o pilne zgłoszenie koni i niezwłoczną informację w tej sprawie do biura MZHK w Krakowie.

                                                                                 

                                                                       Dyrektor MZHK w Krakowie

                                                                       Mgr inż. Teresa Pracuch

 Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Dodaj do zakładek Link. 218 odsłon