• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

70 pkt od MJT Nevados S dla PZHK

Podczas World Equestrian Festival czyli CHIO w Aachen w Pucharze Narodów MJT Nevados S pod Gregorym Watheletem zachwycił fantastycznym przejazdem – piękny stylowo i na zero. To dało księdze Polskiego Związku Hodowców Koni 70 punktów w rankingu WBFSH.

MJT Nevados S ur. 2008 (Calvados Z Z – Nestia sp / Romualdo KWPN) wpisany do księgi stadnej polskiego konia szlachetnego półkrwi, urodził się w stadninie Stanisława Szurika z miejscowości Liszkowo (woj. kujawsko-pomorskie), należy do Makrum Jumping Team. Na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w skokach przez przeszkody w Lanaken 2015 zdobył tytuł mistrzowski w kategorii koni 7‑letnich.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z przejazdu MJT Nevados S:

CHIO Akwizgran

CHIO Aachen

https://www.pzhk.pl/2018/07/70-pkt-od-mjt-nevados-dla-pzhk/

Dodaj do zakładek Link. 701 odsłon