• Katalog Ogierów 2021
    Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
    PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
    Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
    VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
    Majówka w Regietowie - propozycje
    Wniosek do dopłat ONW i dla gospodarstw ekologicznych

Lista Koni – Kwalifikacje-” Z Hucułem do Krakowa” 2018

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia liste koni zgłoszonych na kwalifikacje do Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej, które odbędą się 30 czerwca oraz 1 lipca 2018r. w SKH Rzeszotary podczas cylku zawodów pn „Z Hucułem do Krakowa”.

LISTA KONI

Nr kat.

KOŃ

właściciel

Nazwa

Rok ur.

OGIERY

1

WIDOR

2013

Pelc Konrad, Małkowice, woj. podkarpackie

2

LOTEK

2011

Dziula Krystian, Kazimierza Mała, woj. świętokrzyskie

3

JUDYM

2010

Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. SKH Gładyszów

4

PĘDZIWIATR

2007

Barbara Jakubiec, Nowa Wieś, woj. podkarpackie

5

OGIEŃ

2007

Kurowski Wacław, Rzeszotary, woj. małopolskie

6

OZI

2007

Gruca Czesław, Gosprzydowa, woj. małopolskie

KLACZE MŁODSZE

7

ANKARA-W

2014

Gładkowski Jacek, Kościan, woj. wielkopolskie

8

SYRENKA

2013

Jakubiec Barbara, Nowa Wieś, woj. podkarpackie

9

BRODKA Z IZB

2013

Rojan Weronika, Katowice, woj. śląskie

10

BAJADERA

2013

Żydek Paweł, Uniszowice, woj. lubelskie

11

ARALIA

2013

Kurowski Wacław, Rzeszotary, woj. małopolskie

12

POKUSA

2012

Gruca Czesław, Gosprzydowa, woj. małopolskie

13

LESTA

2012

Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia, woj. podkarpackie

14

LOŻA

2012

Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. SKH Gładyszów

15

PEIRA

2012

Pelc Konrad, Małkowice, woj. podkarpackie

16

WIERÓŻKA

2012

Pelc Konrad, Małkowice, woj. podkarpackie

17

OAZA-O

2011

ZDIZ PIB Odrzechowa, woj. podkarpackie

18

SZARLOTKA Z IZB

2011

Rojan Weronika, Katowice, woj. śląskie

19

ODESSA-W

2010

Krajewski Marek, Bieździedza, woj. podkarpackie

20

CZEREŚNIA

2010

Goraus Ewa, Tarnów, woj. małopolskie

21

SKAWA

2010

Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. SKH Gładyszów

22

GERTA

2010

Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia, Jaksmanice, woj. podkarpackie

KLACZE STARSZE

23

ORAWA

2009

Stowarzyszenie Zielone Wzgórza Podkarpacia, Jaksmanice, woj. podkarpackie

24

FURORA

2009

Janczyk Mieczysław, Męcina woj małopolskie

25

ORKA-KUR

2009

Biernat Tadeusz, Psary Kolonia, woj. małopolskie

26

GRUŻA

2009

Goraus Ewa, Tarnów, woj. małopolskie

27

PUSZTA Z BRZEZIA

2009

Biernat Tadeusz, Psary Kolonia, woj. małopolskie

28

ARIZONA

2009

Hojda Teresa, Laskowa, woj. małopolskie

29

PTYSIA

2009

Gładkowski Jacek, Kościan, woj. wielkopolskie

30

OMENA

2009

Wrześniak Tadeusz, SKH -Siedlisko Sielec, woj. świętokrzyskie

31

WERONA

2009

Moroz Sylweriusz, Warszawa, woj. mazowieckie

32

WESTALKA Z BRZEZIA

2008

FPH Brzazgacz Józef, Andrychów, woj. małopolskie

33

CZERSZLA

2008

Dziula Krystian, Kazimierza Mała, woj. świętokrzyskie

34

PRETORIA

2007

Gładkowski Jacek, Kościan, woj. wielkopolskie

35

AZALIA-W

2006

Pelc Konrad, Małkowice, woj. podkarpackie

36

SUZI

2005

Biernat Marek, Psary Kolonia, woj. małopolskie

37

OLKA

2005

Ruta Danuta, Antoniów, woj. łódzkie

38

LEKSJA-O

2004

ZDIZ PIB Odrzechowa, woj. podkarpackie

39

LOTKA

2003

Biernat Marek, Psary Kolonia, woj. małopolskie

40

OKOWITA

2003

Kurowski Wacław, Rzeszotary, woj. małopolskie

WAŁACHY

41

FORINT-TABUN

2013

Mikołajewicz Marian, Nielepice, woj. małopolskie

42

WOLTER

2012

Wrześniak Tadeusz, SKH -Siedlisko Sielec, woj. świętokrzyskie

43

ŚWITEŹ

2011

Janusz Szajna, Świebodzin,  woj. lubuskie

44

OBELIX-KUR

2011

Wacław Kurowski, Rzeszotary, woj. małopolskie

45

ALPEJCZYK

2009

Skupień Dudek Aleksandra, Zakopane, woj. małopolskie

46

OZYR

2008

Holewa Beata, Kraków, woj. małopolskie

47

LOKAJ Z BACÓWKI

2007

Holewa Beata, Kraków, woj. małopolskie

48

LIDER

2005

Kruk Małgorzata, Kraków, woj. małopolskie

49

LANDO-O

2004

Moroz Sylweriusz, Warszawa, woj. mazowieckie

50

WAŁCZ

2003

Brzazgacz Józef, Sułkowice, woj. małopolskie

51

OTTO

2000

Kurowski Wacław, Rzeszotary, woj. małopolskie

Dodaj do zakładek Link. 318 odsłon