• Msza Święta w intencji Koniarzy w Ludźmierzu
    Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
    Szanowni Państwo, Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom oraz zwraca się z uprzejmą prośbą o dalsze wsparcie działań w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wsparcia.
    Katalog Ogierów 2021
    Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.

LISTA KONI – ŚWIĘTO KONIA MAŁOPOLSKIEGO

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia liste koni zgłoszonych na „Święta Konia Małopolskiego „ w ramach którego odbędzie się” XII Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej, który odbędzię się w dniach 16-17 czerwca 2018r. w Klikowej.

LISTA KONI W KATALOGU

LP

nr.kat.

NAZWA

WŁAŚCICIEL

KLASA I OGIERY ROCZNE

1

1

SAMIR

Majkutewicz Hubert, Kawęczyn, woj. podkarpackie

2

2

HARISON

SK w Udorzu, Sylwester Szatan, Kaliś, woj. małopolskie

3

3

JANKES

Gogola Karol, Ołpiny woj.małopolskie

4

4

FIRN

Gogola Karol, Ołpiny woj.małopolskie

5

5

FRESKO

Gogola Karol, Ołpiny woj.małopolskie

6

6

DEROŃ

Musiał Jacek, Swojczany, woj.małopolskie

7

7

GROSZ

Małczyńska Ewelina, Chodów, woj. małopolskie

8

8

ELDORADO

Twaróg Józef, Limanowa, woj. małopolskie

9

9

PIĘKNY PAN

Koch Wiesław, Zabierzów Bocheński, woj. małopolskie

10

10

EBONIT

DąbrowskiBogusław, Klepacze, woj. świętokrzyskie

11

11

EDER

DąbrowskiBogusław, Klepacze, woj. świętokrzyskie

12

12

KLAIRON

Zuber Diana , Głuchów, woj. podkarpackie

KLASA II OGIERY DWULETNIE

1

13

MAJOR

Bała Zbigniew, Dębica, woj. podkarpackie

2

14

SANTANDER

Zuber Diana, Głuchów, woj. podkarpackie

3

15

IRAL

Szczendzina Robert, Ligota Toszecka, woj. śląskie

4

16

EPOS

Dąbrowski Bogusław, Klepacze, woj. świętokrzyskie

5

17

JAWOR

Solarz Mieczysław, Ołpiny, woj. małopolskie

6

18

LA PLARIS

Micek Marcin, Miechów, woj. małopolskie

KLASA III KLACZE ROCZNE

1

19

FIDŻI

Pichór Janusz, Zabierzów Bocheński, woj. małopolskie

2

20

ABI

Kądzielawa Małgorzata, Wola Żelichowska, woj. małopolskie

3

21

DIARA

Musiał Jacek , Swojczany, woj. małopolskie

4

22

DONNA KARINA

Bryła Grzegorz, Szreniawa, woj. małopolskie

5

23

AGNES

Prich Krzysztof, Brzozówka, woj. małopolskie

6

24

SYCYLIA

Sobala Józef, Kępie, woj. małopolskie

7

25

JANA

Solarz Mieczysław, Ołpiny woj. małopolskie

8

26

HERMIONA

Majkutewicz Hubert, Kawęczyn, woj. podkarpackie

9

27

AKCJA

Koch Wiesław, Zabierzów Bochański, woj. małopolskie

10

28

LIBRETTA

SK w Udorzu Sylwester Szatan , Kaliś, woj. malopolskie

11

29

DESNA

Dąbrowski Bogusław, Klepacze, woj. świętokrzyskie

12

30

EDYCJA

Dąbrowski Bogusław, Klepacze, woj. świętokrzyskie

KLASA IV KLACZE DWULETNIE

1

31

HUFNICA

Sobala Józef, Kępie, woj. małopolskie

2

32

HAVANA

Łukasik Łukasz, Siołkowa, woj. małopolskie

3

33

DONNA BELLA

Bryła Grzegorz, Szreniawa, woj. małopolskie

4

34

DAMONA

Kajfasz Rafał, Zator, woj. małopolskie

5

35

SANTA ASPANA

Śliż Bogdan, Jasło, woj. podkarpackie

6

36

JEDLICZKA

Dąbrowski Bogusław, Klepacze, woj. świętokrzyskie

KLASA V KLACZE TRZYLETNIE

1

37

NIRWANA

Duch Joanna, Brzesko, woj. małopolskie

2

38

ARMINA

Bożek Krzysztof, Bryzdzyn, woj. małopolskie

3

39

JAMAJKA

Twaróg Józef, Limanowa , woj. małopolskie

4

40

PERŁA

Dworak Bogusław, Rożniatów, woj. podkarpackie

5

41

PILADA

Szczepanek Zdzisław, Pawłów, woj. świętokrzyskie

KLASA VI KLACZE STARSZE

1

42

SPARTA

Bujak Dawid, Żabno, woj. małopolskie

2

43

MELISA

Dębica, woj. podkarpackie

3

44

HELA

Stanek Bartłomiej, Babica, woj. małopolskie

4

45

HESTIA

Pichór Janusz, Zabierzów Bocheński, woj. małopolskie

5

46

ACHA

Koch Wiesław, Zabierzów Bocheński, woj. małopolskie

6

47

JASTIN

Szczepanek Ryszard, Parchocin, woj. świętokrzyskie

7

48

PANAMA

Koch Wiesław, Zabierzów Bocheński, woj. małopolskie

8

49

EVITA

Salwińska Karolina, Kraków, woj. małopolskie

9

50

ATENA

Walkowicz Rafał, Siemiechów, woj.  małopolskie

10

51

JABŁONKA

Solarz Mieczysław, Ołpiny, woj. małopolskie

11

52

ARIA

Kądzielawa Małgorzata, Wola Żelichowska, woj. małopolskie

12

53

AGENTKA

Ziemian Sylwia, Karsy, woj. małopolskie

13

54

MODA

Dębica, woj. podkarpackie

ŹREBIĘTA

1

55

EMPIRIO ARMIANI

Salwińska Karolina, Kraków, woj. małopolskie

2

56

ADEL

Śliż Bogdan, Jasło, woj. podkarpackie

3

57

HASSAN

Stanek Bartłomiej, Babica, woj. małopolskie

4

58

MG-EKWADOR

Głąb Magdalena, Chyszówki, woj. małopolskie

5

59

HAPPY

Pichór Janusz, Zabierzów Bocheński

6

60

SEKWANA

Bujak Dawid, Żabno, woj. małopolskie

7

61

JUTRZENKA

Solarz Mieczysław, Ołpiny, woj. małopolskie

8

62

MARKIZA

Bała Zbigniew, Dębica, woj. podkarpackie

9

63

MIĘTA

Bała Zbigniew, Dębica, woj. podkarpackie

10

64

JASTER

Szczepanek Ryszard, Parchocin, woj. świętokrzyskie

Dodaj do zakładek Link. 474 odsłon