• Międzynarodowy Czempionat HIF
  III Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia
  Święto Konia Małopolskiego - propozycje
  XI Podhalańska Wystawa Zwierząt Hodowlanych – 13-14 Lipiec 2023 r.
  Kwalifikacja i PPO zaprzęgowa ogierów rasy śląskiej – regulamin
  Oferta odzieży z haftem MZHK w Krakowie
  Terminarz przeglądów wiosennych 2024

Pierwszy Pokaz Ogierów Licencjonowanych

        W związku z rozpoczynającym się sezonem rozpłodowym „2013” Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie planuje organizację Pierwszego POKAZU OGIERÓW HODOWLANYCH (uznanych), który zamierzamy przeprowadzić w dniu 16.02.2013 o godz. 11-tej, na terenie Klubu Jazdy Konnej „Pod Żubrem” w Niepołomicach.

    Zależy nam na jak najlepszej prezentacji Państwa ogierów i sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Mając powyższe na uwadze zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłoszenie swojego reproduktora/reproduktorów do 10 lutego 2013 r. na adres e-mail: blaz_ozhk@wp.pl

<--break->

        Zależy nam na jak najlepszej prezentacji Państwa ogierów i sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Mając powyższe na uwadze zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłoszenie swojego reproduktora/reproduktorów do 10 lutego 2013 r. na adres e-mail: blaz_ozhk@wp.pl

        Zgłaszając uczestnictwo w imprezie prosimy podać: nazwę ogiera, rasę numer paszportu i licencji, sposób prezentacji oraz dane właściciela jak również informacje, jakie wystawca chciałby zamieścić w komentarzu dotyczącym reproduktora: osiągnięcia hodowlane sportowe lub użytkowe, cenę stanówki sposób prezentacji oraz dodatkowe dane kontaktowe. Informacje te należy podać wg załączonego formularz zgłoszeniowego.

        Pokaz odbędzie się na krytej ujeżdżalni, dzięki czemu będziecie mogli Państwo zaprezentować eksterier i indywidualne cechy swoich ogierów.

        Koszt uczestnictwa w pokazie – 50 zł od ogiera (opłata obejmuje boks). Opłata będzie pobierana na miejscu pokazu.

Serdecznie zapraszamy na pokaz ogierów wszystkich hodowców koni .

Załącznik:

formularzzgloszeniowy-pokazogierow3

Dodaj do zakładek Link. 1 151 odsłon