• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

VI Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej „Święto konia małopolskiego”

Małopolski Związek Hodowców Koni w

Krakowie

serdecznie zaprasza w dniach 30.06.- 01.07.2012 roku do Klikowej

na

VI Regionalny Czempionat Hodowlany Koni

Rasy Małopolskiej

„Święto konia małopolskiego”

 

PARTNEREM PRZEDSIĘWZIĘCIA JEST WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

 

 

 

 

Serdecznie zachęcamy hodowców do zaprezentowania swojego dorobku hodowlanego, źrebiąt rocznych i dwuletnich oraz klaczy trzyletnich i starszych oraz sysaków.

 

Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w pozostałych pokazach i konkurencjach sportowych takich jak w amatorskim konkursie powożeniu zaprzęgami parokonnymi  lub jednokonnymi oraz  skoki przez przeszkody.

 

Wszystkim wystawcom życzymy samych sukcesów hodowlanych i sportowych..

” title=”<–break–>” class=”wysiwyg-break drupal-content mceItem” data-mce-src=”/modules/wysiwyg/plugins/break/images/spacer.gif” style=”border-width: 1px 0px 0px; border-top-style: dotted; border-right-style: initial; border-bottom-style: initial; border-left-style: initial; border-top-color: rgb(204, 204, 204); border-right-color: initial; border-bottom-color: initial; border-left-color: initial; border-image: initial; cursor: default; margin: 1em 0px 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline; display: block; width: 1307px; height: 12px; background: url(„images/breaktext.gif”) center top no-repeat transparent;”>Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

plakat

Załączniki:

 

formularzzgloszeniowy

regulamin2012.docxmalopolaki

Dodaj do zakładek Link. 1 566 odsłon