• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

Nowy numer czasopisma „Hodowca i Jeździec”

       Jest już w sprzedaży wiosenne wydanie kwartalnika „Hodowca i Jeździec”. Zieleni się wokół, kwitnie forsycja, budzi się przyroda z zimowego letargu, więc i lżej na duszy, a w sercu ciągle maj… Pełni optymizmu przekazujemy ponad 130 stron nowego „Hodowcy i Jeźdźca”, który mamy nadzieję pomoże uśmiechnąć się koniarzom do świata i siebie nawzajem. Miłej zatem lektury 🙂
Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: http://hij.com.pl/

<--break->Załącznik:

wnumerze

Dodaj do zakładek Link. 2 340 odsłon