• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

PILNE-DOTYCZY OGIERÓW RASY ZIMNOKRWISTEJ W TYPIE SZTUMSKIM LUB SOKÓLSKIM

Okręgowy Związek Hodowców Koni uprzejmie informuje, że zgodnie z decyzją Komisji Księgi Stadnej Rasy Polski Koń Zimnokrwisty, hodowcy klaczy uczestniczących w programie ochronny zasobów genetycznych koni w typie sztumskim lub sokólskim mają do końca grudnia 2011 roku, zdecydować jakimi ogierami imiennie, dopuszczonymi do krycia w programie będą kryli klacze w sezonie kopulacyjnym 2012 roku.
Na podstawie otrzymanych od hodowców zgłoszeń, Związek w terminie do 15 stycznia 2012 roku sporządzi wykaz ogierów do PZHK, który zostanie przekazany do Instytutu Zootechniki. Jedynie ogiery, które zostaną zamieszczone na liście Instytutu Zootechniki będą mogły kryć klacze dotacyjne w sezonie rozpłodowym 2012.

Deklarację prosimy przesłać wg załączonego wzoru.

 

l.p.

Nr.licencji ogiera

Nazwa ogiera

Typ sztumski /

sokólski

Właściciel ogiera

 

 

 

 

 

 

 

Sprawę prosimy potraktować jako bardzo pilną.

Dodaj do zakładek Link. 2 166 odsłon