• Katalog Ogierów 2021
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zaprasza do zapoznania się z "Katalogiem ogierów" na sezon 2021 W miarę możliwości katalog jest aktualizowany. Plik z bieżącymi zmianami znajdziecie Państwo w załączniku.
  Wspieraj z nami polską tradycję, hodowlę koni
  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie w imieniu Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni”, która jest Organizacją Pożytku Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Fundacji „Klikowska Ostoja Polskich Koni” w postaci przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji. KRS: 0000507357 PKO BP: 38 1020 4984 0000 4902 0100 6568 Serdecznie dziękujemy.
  PUNKT ROZPŁODOWY W "KLIKOWEJ"
  Małopolski Związek Hodowców Koni zaprasza do zapoznania się z ofertą stanówki ogierami na Punkcie Rozpłodowym w Klikowej.
  VIII Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi – propozycje
  Majówka w Regietowie - propozycje

Zaświadczenia do „Płatności Zwierzęcych”

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Krakowie informuje, że można już pobierać zaświadczenia do tzw. „płatności zwierzęcych”.

Aby otrzymać zaświadczenie należy wypełnić wniosek o wydanie zaświadczenia o zarejestrowanych koniowatych ( znajduje się w dziale druki do pobrania). Opłata za wydanie zaświadczenia wynosi 20 zł, w przypadku wysyłki należy doliczyć koszt opłaty pocztowej w wysokości 5,80 zł.

Dodaj do zakładek Link. 2 934 odsłon